KYIV

Oferta

Konsulat - Sewastopol 2014

Konferencja Odessa 2019

WDRAŻAMY PROJEKTY ROZWOJU, ODBUDOWY I INWESTYCJI NA UKRAINIE.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi doradztwa, które pomogą w poprawie efektywności i wydajności Państwa biznesu. W ramach naszej oferty proponujemy:

Inwestycje na Ukrainie:

Możliwości inwestycyjne na Ukrainie w produkcji, handlu, usługach oraz nowych technologiach.

Usługi komunalne:

Usługi komunalne (przetargi), spółki komunalne, zielona energetyka oraz obiekty infrastruktury komunalnej.

Nieruchomości:

Działki budowlane, rekreacyjne, obiekty przemysłowe i rolnicze, domy, apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach.

Udział w odbudowie:

Kontrakty i zlecenia w odbudowie zniszczeń wojennych finansowane przez fundusze pozarządowe oraz kooperacja w kontraktach rządowych odbudowy kraju.

Kooperacja:

Międzynarodowe kontrakty handlowe, kooperacja w projektach międzynarodowych, wspólne przedsiębiorstwa.

Spółki:

Tworzenie, prowadzenie spółek na Ukrainie, Mołdawii lub Gruzji oraz modele biznesowe ze spółką offshore.

Kancelaria:

Obsługa prawna kontaktów, negocjacji i kontraktów przez polskich i ukraińskich prawników, audyty, umowy, akty notarialne.

Parasol:

Badanie antykorupcyjne wskazanych lokalizacji i firm, aktywny parasol antykorupcyjny.

Dyskrecja:

Zapewniamy anonimowość naszych klientów, dyskrecję w sprawach kontaktów, kontraktów i umów, wspieramy pozyskanie nominowanych nabywców firm i nieruchomości.

 

OFERTA NASZEJ FIRMY

KONFERENCJA KONKRETÓW

Konferencja Konkretów dla biznesu zainteresowanego inwestycjami, współpracą, handlem lub kooperacją z ukraińskimi firmami lub samorządem lokalnym  na Ukrainy.

Zapraszamy ze strony ukraińskiej 14 samorządów gwarantujących transparentność inwestycji i brak korupcji. Zapraszamy firmy z Ukrainy dobrane branżowo do zaproszonych z Polski. 

Jesteśmy biurem consultingowym specjalizującym się w świadczeniu wsparcia dla biznesu w zakresie nowoczesnych projektów rozwoju firm.

 

Posiadamy międzynarodowy dział prawny składający się z zweryfikowanych prawników z Polski i Ukrainy, którzy analizują i opiniują umowy, kontrakty, akt notarialne i inne.

Postaw na sukces

i dynamiczny rozwój Twojej firmy.

KONFERENCJA KONKRETÓW

Konferencja Konkretów skierowana jest do przedstawicieli sektora gospodarki, zainteresowanych inwestycjami, współpracą, handlem jak również kooperacją z ukraińskimi firmami oraz jednostkami samorządowymi i przedsiębiorstwami komunalnymi. W wydarzeniu uczestniczyć będą reprezentanci 14 samorządów z terenu całej Ukrainy, gwarantujący transparentność i bezpieczeństwo inwestycji polskim przedsiębiorcom.

Organizatorzy gwarantują, iż zakres możliwości biznesowych będzie starannie dobrany branżowo tak aby jak najlepiej korelować z profilami polskich podmiotów.

 

Konferencja odbędzie się w maju, w Obwodzie Zakarpackim na Ukrainie, miejscu wyjątkowym poprzez swoje położenie, na styku czterech państw : Polski, Rumunii, Węgier i Słowacji. Dodatkowym atutem tego symbolicznego terenu jest dzika przyroda Karpat oraz liczne porastające okoliczne wzgórza winnice.

 

Po części oficjalnej konferencji, przewidziany jest dwudniowy czas spotkań, rozmów i konsultacji biznesowych.

 

Program konferencji zawiera wycieczkę w widokowe miejsca okolicznych Karpat oraz wizytę połączoną z degustacją, w winnicy lokalnego lidera win zakarpackich.

 

KONFERENCJA:

25 maja: Konferencja ogólna:

- Przedstawienie kluczowych gości, krótkie wystąpienia samorządów z Ukrainy, wzajemne zapoznanie się polskich i ukraińskich gości (przy branżowych stolikach na kolacji).

26 maja:

- Spotkania branżowe w małych grupach (planujemy m.in. sale: budowlana, spożywcza, zdrowie i farmacja, przemysł przetwórczy, inwestycje w grunty i kopalnie, inwestycje w spółki komunale, odnawialne źródła energii, przetargi w ramach funduszy odbudowy). Na spotkaniach tłumacze, doradcy i prawnicy KyieVest do dyspozycji polskich gości).

27 maja:

- Wspólne zwiedzanie wytwórni win Kotnar, a także krótka wycieczka po Mukaczewie i okolicy - indywidualne rozmowy i ustalenia polskich i ukraińskich gości (pomoc językowa i prawna KyieVest).

 

MUKACZEWO - to wielokulturowe i wielonarodowe miasto, którego początki sięgają X wieku. Wybraliśmy je na na miejsce konferencji z kilku przyczyn. Podstawową jest to, że leży ono na Ukrainie i wszyscy przedsiębiorcy i przedstawiciele władz samorządowych z tego kraju mogą wziąć udział w naszym przedsięwzięciu (ustawa wojenna wymaga przepustek na wyjazd z Ukrainy).

Drugi powód to położenie miasta na Zakarpaciu, malowniczej i urokliwej krainie, dziś należącej do Ukrainy, ale wcześniej do Moraw, Węgier, Polski, a nawet Czechosłowacji (do 1938 roku). Region zamieszkały jest przez liczną mniejszość węgierską. 

Dziś Mukaczewo jest miejscem względnie bezpiecznym. Jako stowarzyszenie, a także prywatnie mamy tam wielu przyjaciół , między innymi w węgro-ukraińskiej wytwórni win Kotnar. To dzięki tym relacjom mamy zaoferowaną pomoc w organizacji konferencji.

W realizacji konferencji dla przedsiębiorców mamy doświadczenie. Do 2020 roku organizowaliśmy takie w Kijowie lub Odessie. Dziś nie możemy ich kontynuować w tamtych miastach.

Ostatnim powodem wyboru miejsca jest możliwość nocowania na Węgrzech, dla osób obawiających się nocy na Ukrainie. Odległość Mukaczewa od granicy pozwala na dotarcie z Węgier w ciągu godziny.

 

 

UAPLEU

KATOWICE

A. Mielęckiego 10

+48 505 297 515

+48 785 777 709

RIVNE

Prospekt Mytry 25

+380 503 751 596 

WARSZAWA

Grochowska 234/24

+48 570 074 203

 

Ukraina - Polska - Europa